Kruispunt milieu en sociale economie

Wie zijn wij?

HERWIN! 

KOMOSIE en SST zijn 1 nieuwe vereniging: HERW!N. Door de fusie ontstaat een nieuwe vereniging voor alle ondernemers die dezelfde ambitie delen, namelijk het herwinnen van talenten en van grondstoffen.  Meer informatie? Klik hier.

 

Eva Verraes

directie HERW!N

eva@herwin.be

Karen Janssens

FOODSAVERS

FLAVOUR

karen@herwin.be

karen.janssens@komosie.be

Caroo Torfs

FOODSAVERS

caroo@herwin.be
caroo.torfs@komosie.be

Joachim Ceulemans

ENERGIESNOEIERS

joachim@herwin.be

joachim.ceulemans@komosie.be

Maggie De Smedt

BACK OFFICE

maggie@herwin.be

maggie.de.smedt@komosie.be

Heidi Geerts

BACK OFFICE

heidi@herwin.be

heidi.geerts@komosie.be

Els Poelmans (tijdelijk afwezig)

DE KRINGWINKEL

hello@herwin.be

 

 

© 2011 KOMOSIE vzw
Gemaakt in De Webfabriek met steun van de Nationale lotterij (creëert kansen) Contact

KOMOSIE vertegenwoordigt:

De Kringwinkel

Meer dan 130 tweedehandswinkels in de sociale economie die samenwerken rond kwaliteit en communicatie.

Energiesnoeiers

Organisaties die jobs creëren voor kortgeschoolden met het oog op het uitvoeren van energiebesparende werken voor bij voorkeur gezinnen met een laag inkomen.

            

Startende en bestaande organisaties die sociaal aan de slag gaan met voedselverlies. Dit met het oog op de bestrijding van armoede en voedseloverschotten en het creëren van jobs in de sociale economie.